PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134089}

Niepokorna

Mouth to Mouth
6,6 1 490
ocen
6,6 10 1 1490
Niepokorna
powrót do forum filmu Niepokorna

Daję 3/10 ze względu na kreacje aktorskie, samego filmu NIE POLECAM.

Binula

Zapomniałam o jeszcze jednym- film ma świetną oprawę muzyczną, szkoda, że soundtrack jest niedostępny.

Binula

gdzie można znaleźć ten film na necie???

ocenił(a) film na 6
kokosanka13

właśnie gdzie go można znaleźć. bo za chiny ludowe nie można tego znaleźć.

txxy_2

Można znaleźć i film i napisy, ale tu nie szkółka ściągania filmów z netu. Film jest trochę surrealistyczny, trochę zakręcony, próbuje dać widzowi szansę spojrzenia na świat z innego punktu i w inny sposób, moim zdaniem udało mu się to w miarę dobrze.

KrisTT

Ja nie widzę absolutnie żadnego surrealizmu w tym filmie i jak dla mnie, fatalnie obsadzono główną rolę.

ocenił(a) film na 7
txxy_2

Wejdz na > cho mi kuj . pl / Pani _ X - tam jest ten film. ( Usun spacje)

kokosanka13

http://www.youtube.com/watch?v=zbuSh68eIbk&feature=c4-overview&list=UUVrQkD3D99o 4D2p_IZ3oPjA TU :)

ocenił(a) film na 7
Binula

Rozumiem, że wyrażasz swoje zdanie, ale po co się powtarzasz i zakładasz dwa takie same tamety ?
Nic Ci to nie da.
Mnie np film się podobał i raczej Twoje pisanie nikogo nie zniechęci jeśli o to ci chodzi ;]

ocenił(a) film na 1
Binula

Żałuję, że Cię nie posłuchałem i zmęczyłem to coś. Dla mnie dramat, nie idzie wręcz tego oglądać. Film sztuczny aż do bólu, nakręcony na siłę, totalnie bez polotu i cholernie irytujące kreacje aktorskie. Jak dotąd to dla mnie najgorszy film z Elen. Ja dałem 1/10 bo nie zdołałem się dopatrzeć żadnych pozytywnych stron.

kulten

Popieram.

ocenił(a) film na 6
kulten

Nie spodziewałem się niczego innego po osobie która ocenia Elizjum (pełen błędów merytorycznych) na 10 ;)

Film zarówno ciekawy jak i wzruszający a przede wszystkim zwyczajny. Historia dziewczyny zagubionej i zbuntowanej. Mimo kochającej matki ucieka z domu by szukać swojego miejsca. Odnajduje je w grupie, która okazuje się niczym innym jak zwykłą, klasyczną komuną ostatecznie przeradzającą się bardziej w piekło niźli piękne schronienie. O tym jest ten film. Gdzie autor tematu widzi pseudoartyzm ? Nie mam pojęcia. Gdzie następny widz widzi surrealizm ? Też nie mam pojęcia. Pewnie chodzi o końcową scenę na drodze. Jeżeli ktoś nie załapał był to układ taneczny imitujący zabawę przyjaciół. Tak już ktoś sobie wymyślił ale jakoś to nie raziło i było dopuszczalne na końcu film.
W całym filmie mamy zwyczajność która faktycznie zwykłego widza może znudzić i zmęczyć.

ocenił(a) film na 1
Charlie_Pace

SF i błędy merytoryczne buahahaha nie ośmieszaj się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones