PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134089}

Niepokorna

Mouth to Mouth
6,6 1 490
ocen
6,6 10 1 1490
Niepokorna
powrót do forum filmu Niepokorna

Naprawdę warty polecenia. Szkoda tylko, że tak mało o nim słychać..

ZielonaCola

hey, a wiesz skąd go mogę zdobyć?

ocenił(a) film na 9
Noi

tutaj możecie go ściągnąć.
http://darmowefilmy.eu/dramatyczne/13332-niepokornamouth-to-mouth.html

ZielonaCola

Poprawka. Wcale o nim nie słychać a szkoda bo to chyba dość ambitny film. No i Ellen;)

wlochacz

Mam opyatnie, zaintygowal mnie zwiastun, ale w sumie trudfno z niego wyczytac o czym jest film, mogłby mi ktos napisać?

ocenił(a) film na 8
Willow_2

Film jest o młodej dziewczynie, która przez przypadek spotyka na szkołnym placu przedstawiciela gupy S.P.A.R.K. (Street People Armed with Radical Knowledge) Rozdaje jej kilka ulotek i zaprasza do przyłączenia się. Dziewczyna (Ellen Page) już od pierwszej sceny daje po sobie poznać, że do pokornych nie należy. Na skutek różnych zdarzeń dziewczyna oczywiście dołącza do grupy i przez cały film walczy o godne miejsce w zespole. Udowania swoją wartość oraz przydatność dla grupy mimo iż niektórym nie jest to na rękę. Z czym to się wiąże oraz jakie konsekwencje ze sobą niesie zobacz już sam. Śladem dziewczyny oczywiście rusza jej matka co niesie ze sobą kilka kolejnych niespodzianek. Więcej nie zdradze bo zepsuje ci zabawę. Generalnie warto obejrzeć i zobaczyć jak dojrzewa młody owoc kanadyjskiej szkoły aktorskiej - Ellen Page. Polecam.

ocenił(a) film na 8
wlochacz

Co do tego czy on taki "ambitny" jest to można się kłócić. Faktem jest, że to pierwszy film, w którym widać pazurki i wielki talent młodej Ellen Page. Rewelacyjna rola, zero kompleksów i wielka dojrzałość jak na jej ówczesny wiek.

ocenił(a) film na 4
ZielonaCola

Właściwie o sekcie.

ocenił(a) film na 7
ZielonaCola

Ciekawy film na poziomie :) To pierwszy film z E.P., który obejrzałam i z pewnością obejrzę jej inne kreacje filmowe.

ocenił(a) film na 9
szczurolapka

Ellen powoli rości sobie prawo do bycia moją ulubioną aktorką. Świetnie zagrała w "Pułapce" choć i jej rola w "Juno" przypadła mi go gustu. Teraz chcę ją zobaczyć we "Fragmentach Tracey".. ;)

ocenił(a) film na 8
ZielonaCola

To juz Ci powiem ze "Fragmenty Tracey" w Jej wykonaniu to rownie dobra jak nie najlepsza rola Ellen Page. Sam film bardzo interesujacy, wart zobaczenia chociazby ze wzgledu na jego forme - obowiazkowa pozycja kazdego kinomana i fana Ellen Page. POLECAM.

ocenił(a) film na 8
grabsoon

szukam napisow do tego filmu. czy ktos wie gdzi moge je znalesc?? czy wszyscy ogladaliscie ten movie po angielsku?????

ocenił(a) film na 9
lLlada

Ja oglądałam po engliszu ale pamiętam, że wcześniej też się sporo napisów bezskutecznie naszukałam.. ;P

ocenił(a) film na 8
ZielonaCola

znalazlam napisy! sa w napi-projekt ;]
za krótki <br/>

ocenił(a) film na 10
grabsoon

gdzie znalazles ten film fragmenty tracey? masz napisy takze?

ocenił(a) film na 9
grabsoon

Obejrzałam "Fragmenty Tracey" i znów Ellen mnie oczarowała.. :)

ocenił(a) film na 10
ZielonaCola

gdzie kurde? i czy z napisami?

za krótki kuzwaaaaa

ocenił(a) film na 9
karlwerner

Zdarzyło mi się to u koleżanki i z napisami.. ;)

ocenił(a) film na 10
ZielonaCola

3770141 napisz domnie jesli mozesz :)))))))))))))))))))

ZielonaCola

film naprawde godny polecenia, wspaniala gra aktorska E.P.

francois

ps, zastanawia mnie tylko spadajaca ocena filmu.. no ale coz.. o gustach sie nie dyskutuje..

ocenił(a) film na 10
ZielonaCola

swietny film - ktos wie jak sie nazywa ten chudy koles co na koncu biegnie z ellen? Fajny aktor :))))))

ocenił(a) film na 8
karlwerner

http://www.filmweb.pl/o283994/Maxwell+McCabe-Lokos - to jest ten aktor.

Jesli szukasz dobrego filmu zarowno z Ellen Page jak i Maxwellem McCabe Lokos w rolach glownych to koniecznie zobacz "The Tracey Fragments"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones